Balustrady Balkonowe  nierdzewne i chromoniklowe

 

Chromosystem to producent wysokiej jakości balustrad typu Inbox łączących takie materiały jak drewno, szkło i chromonikiel. Przyjmujemy zlecenia od klientów z miasta Dębica oraz innych miejsc w Polsce. Oferujemy Państwu balustrady na balkon, wykonane z najlepszej jakości rur nierdzewnych i rur chromoniklowych , które odporne są na wszelkie warunki atmosferyczne. Balustrady nierdzewne stanowić będą doskonałą ozdobę Twojego domu, budynku  idealnie współgrając z elewacją czy wnętrzem. Każde zamówienie wykonujemy indywidualnie dobierając balustrady tak aby dodać wnętrzom czy budynkom niestandardowego, atrakcyjnego wizualnie wyglądu. Zapewniamy, że wykonane przez nas balustrady nierdzewne będą spełniały swoją funkcję przez długie lata.

Balustrady Szklane

rozwiązanie dla wnętrz w Dębicy

 

 

Balustrady ze szkłem proponujemy jako rozwiązanie w nowoczesnych wnętrzach, jak również w budynkach publicznych. Coraz częściej spotykane są balustrady balkonowe ze szkła, które tworzą doskonałą ozdobę budynku na zewnątrz. Dysponujemy wieloma przykładowymi projektami balustrad szklanych, jesteśmy również w stanie dopasować nasz produkt do Państwa wymagań. Będąc producentem balustrad szklanych możemy zaproponować je w wersji samonośnej. Ciekawie też prezentują się balustrady szklane w połączeniu ze słupkami wykonanymi ze stali nierdzewnej.

Oryginalne połączenie rur chromoniklowych z drewnem

 

 

Oferujemy balustrady chromoniklowe z elementami drewna. Do wyboru mają Państwo konstrukcje i poręcze o nowoczesnym, prostym kształcie lub klasyczne, znajdujące zastosowanie w tradycyjnych wnętrzach. Idealnie współgrają z drewnianymi czy kamiennymi schodami, nadając wnętrzu charakter i indywidualny wygląd.

Dębica – tutaj na co dzień prosperuje nasza firma. Zapraszamy do składania zamówień dotyczących balustrad ze szkła, z drewnem lub chromoniklowych. Jako wieloletni i renomowany producent balustrad szklanych oraz pozostałych możemy zagwarantować oryginalną estetykę, najwyższą jakość i precyzję wykonania. Wszystkie nasze balustrady będą doskonałym zabezpieczeniem zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

 

Żyraków 207b, 39-204 Żyraków

T: 14 681 98 24, M: 667 838 385

chromsystem@interia.pl

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2014 chromsystem.pl.  Wszelkie prawa zastrzeżone - grupagrafika.pl