SCHODY

NA KONSTRUKCJI

 

Schody na konstrukcji  cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów, a w szczególności wśród dekoratorów wnętrz. Wykonane z całości ze stali nierdzewnej czy też połączone z elementami drewnianymi, szklanymi czy z kamienia nadają wnętrzu lekki, nowoczesny i wyjątkowy charakter.  Wykonujemy je na indywidualne zamówienie Klienta lub możecie Państwo skorzystać z przykładowych realizacji.

SCHODY

KRĘTE

 

W naszej ofercie posiadamy schody kręte, które znajdują zastosowanie głównie w niewielkich wnętrzach tak aby wydzielić jak najwięcej powierzchni użytkowej. Dzięki różnorodnym możliwością łączenia stali z innymi materiałami stanowią ozdobę każdego pomieszczenia. Produkcje schodów kręconych realizujemy w całości, dzięki temu mają państwo gwarancję jakości zrealizowanej usługi. Posiadamy w naszym katalogu wiele wzorów schodów, ale jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje.

SCHODY

AŻURWE

 

Proponujemy wysokiej jakości schody ażurowe, które doskonale spisują się w niedużych pomieszczeniach, gdzie najważniejsza jest oszczędność przestrzeni. Skorzystaj z ich właściwości, jeżeli liczy się dla Ciebie każdy metr kwadratowy powierzchni. Schody te są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można je zastosować w dowolnym wnętrzu, niezależnie od stylu wykończenia. Ich estetyczne wykonanie upiększy Twoje pokoje, a walory użytkowe zwiększą komfort mieszkania. Już dziś wybierz z naszego katalogu schody kręte, które najbardziej odpowiadają Twoim wymaganiom.

SCHODY

DREWNIANE

 

Oferujemy klasyczne schody z drewnianą balustrad lub schody drewniane z kutymi elementami. Indywidualnie do każdego wnętrza dobieramy rodzaj frezów, zdobienia barierek czy rodzaj i kolor drewna.

SCHODY

DYWANOWE

 

Doskonałym połączeniem nowoczesnego designu z klasycznym drewnem są schody dywanowe. Specjalna konstrukcja sprawia, że schody wydają się być jednolitym drewnem, tworząc swoisty dywan. Idealnie podkreślają nowoczesny charakter wnętrz.

SCHODY

KRĘCONE BETONWE

 

Do niewielkich powierzchniowo wnętrz oferujemy schody kręcone betonowe. Zajmują niewiele miejsca, a dzięki odpowiedniemu wykończeniu stanowią ozdobę każdego wnętrza. Szczególnie polecane do budynków usługowych, biurowych.

SCHODY

NA BELCE

 

W naszej ofercie posiadamy schody na belce Dzięki różnorodnym możliwością łączenia stali z innymi materiałami stanowią ozdobę każdego pomieszczenia. Dodatkowo pozwalają zaoszczędzić sporo przestrzeni  Produkcje schodów na belce realizujemy w całości z gotowych wyprodukowanych przez nas elementów, dzięki temu mają państwo gwarancję jakości zrealizowanej usługi.

SCHODY

NA BETON

 

Klasyczne schody  wykonywane na wcześniej  wylanej wylewce betonowej. Piękno i prostota oraż możliwość zastosowania  różnorodnym materiałów oraz kolorów bejcowania drewna stanowią ozdobę każdego pomieszczenia. Posiadamy w naszym katalogu wiele wzorów schodów, ale jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje.

Żyraków 207b, 39-204 Żyraków

T: 14 681 98 24, M: 667 838 385

chromsystem@interia.pl

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2014 chromsystem.pl.  Wszelkie prawa zastrzeżone - grupagrafika.pl